• Bizi Arayın: +90 232 462 03 94
  • Email: clb@clb.com.tr
  • Çalışma Saatleri: 09:00 - 18:00

builder, worker

Tüm projelerinizde öncelikli hedefimiz; güven, memnuniyet ve tüm yeteneklerimizle sizlerin yanınızda olmak.

Onur Çelebi
İnşaat Yüksek Mühendisi

 

ÇLB Proje & İnşaata Hoşgeldiniz

Gelişen Teknoloji ile birlikte günümüz dünyasının trendlerini yakından takip edip, kaliteli yaşam ve üretim mekanları yaratmayı amaçlıyoruz.

ÇLB faaliyetlerinin temlinde mühendislik, satınalma, imalat ve montaj hizmetlerini, iş güvenliğini en üst seviyede önemseyerek , yüksek kalitede, zamanında ve en düşük toplam maliyetle tüm işverenlerimize sunmak vardır.

ÇLB Proje İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2004 yıllından beri Proje, Taahhüt ve kendi bünyesinde İşyeri-Konut üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir. ÇLB Proje İnşaat turizm tesisleri, aqua park, villa, apartman, işyeri, sanayi tesisleri, hayvancılık tesisleri gibi birçok alanda inşaat tecrübesi ve bilgi birikimine sahip bulunmakta ve bir çok referansımızın uygulama projelerinin çizimileri ile tasarımları tarafımızdan yürütülmekte veya yapılmaktadır. 2004 yılından itibaren iş bitirme hacmimiz 70.000.000 (Yetmiş Milyon) T.L. civarındadır.

Firmamız ÇLB Proje İnşaat olarak 2004 yılından beri faaliyet göstermekte olup bu tarihten önce Teknik İnşaat olarak İzmir ilinde faaliyet göstermekteydi. 1985-2004 yılları arasında çeşitli konut ve işyeri inşaatlarını Teknik İnşaat olarak tamamlamış, 2004 yılından itibaren ise ÇLB PROJE İNŞAAT olarak Proje, Taahhüt alanlarında faaliyet göstermektedir.

Firmamızın Ortakları Onur ÇELEBİ 2002 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden, 2006 yılında ise Dokuz Eylül Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Yapı Malzemesi Anabilim dalı Yüksek Lisans programından mezun olmuş ve 2002-2004 yılları arasında birçok nitelikli işyeri, fabrika ve otel inşaatlarında kontrol mühendisi olarak çalışmıştır. 2004 yılından itibaren ise firmamızda yönetici müdür olarak çalışmaktadır.